بهترین اتو بخار چه ویژگی داره؟🤔

اتو بخار فلیبس

راهنمای خرید اتو بخار


  • فهرست مطالب

  • راهنمای خرید اتو بخار؛ در خرید اتو به چه نکاتی توجه کنیم؟

  • جمع‌بندی

  • سوالات متداول

  • یکی از نیازمندیی‌های مهم خانه بدون شک اتو بخار است . اگر صاف بودن لباس‌هایتان برایتان اهمیت زیادی دارد، احتمالاً در هفته چندین بار لباس‌هایتان را اتو می‌کشید. درست است که تنوع برند و قیمت اتو در بازار زیاد است، اما همه‌شان کیفیت مد نظر شما را ندارند و تنها در صورتی می‌توانید خرید آگاهانه داشته باشید که همه اتوهای


    موجود در بازار را بشناسید. در این مقاله با راهنمای خرید اتو بخار همراه شما هستیم؛ با ما در آرتمیس کالا همراه باشید

راهنمای خرید اتو بخار؛ در خرید اتو بخار به چه نکاتی توجه کنیم؟

هنگام خرید اتو بخار باید نیازمندی‌های خود را یادداشت برداری کنید تا بتوانید یک خرید ایده‌آل داشته باشید. در ادامه به مهم‌ترین نکات خرید اتو بخار اشاره خواهیم کرد که قطعاً می‌تواند کمک بزرگی برای شما داشته باشد.

درجه تنظیم حرارت بر اساس نوع پارچه

یک اتو بخار با کیفیت باید دارای ویژگی‌های خاص باشد که ما آنها را در راهنمای خرید اتو بخار به شما معرفی می‌کنیم. به عنوان مثال، باید یک پنل مدیریت حرارت داشته باشه تا شما بتوانید دمای آن را مطابق با پارچه‌های مورد نظرتان تنظیم و کنترل کنیاین ویژگی، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که اتوی شما باید داشته باشد؛ چرا که دمای مناسب اتو کردن پارچه‌های جین، با دمای مورد نیاز پارچه حریر متفاوت است و اگر نمی‌توانید دما را کنترل کنید، ممکن است لباس‌های نازکتان بسوزد یا لباس‌های ضخیم اصلاً صاف نشوند. اگر اتو بخاری خریداری می‌کنید بتواند قابلیت کنترل حرارت را ارائه کند قطعاً تاثیر زیادی در دوام پارچه‌ها خواهد داشت .

تولید بخار کافی

از دیگر ویژگی‌های مهم اتو می‌توان به تولید بخار اشاره کرد. در حقیقت بدون اینکه نیاز باشد شما آب بپاشید، توانایی تولید بخار کافی و مورد نیاز را برای انجام کار داشته باشد. این ویژگی هنگام اتو کردن بعضی پارچه‌ها اهمیت زیادی دارند.
متغیر بودن بخار به شما اجازه می‌دهد میزان بخار تولید شده را هنگام اتو کردن کنترل کنید، بنابراین می‌توانید آن را افزایش دهید تا خطوط روی پارچه از بین بروند.همچنین شما می‌توانید با استفاده از این قابلیت، میزان بخار را برای پارچه‌های حساس‌تر کم کنید.

قابلیت خاموش شدن خودکار

خاموش شدن خودکار یک ویژگی ایمنی حیاتی بوده که هنگام خرید اتو بخار باید به آن توجه کرد؛ به خصوص اگر فرزند کم سن و سال دارید که ممکن است وقتی حواستان نیست با اتو برخورد کند. فرض کنید در حال اتو کردن لباس‌ها هستید و ناگهان به دلیل انجام یک کار دیگر، خاموش کردن اتو بخار را فراموش کردید. همانطور که می‌دانید احتمال بروز حادثه های گوناگون و خطرناک با روشن ماندن طولانی مدت اتو بخار وجود دارد و در این زمان، قابلیت خاموش کردن خودکار اتو می‌تواند موثر باشد. عملکرد این قابلیت بسیار ساده است؛ زمانی که اتو برای مدت زمانی طولانی بیکار باشد خاموش می‌شود و بدین ترتیب از احتمال بروز حادثه‌های گوناگون جلوگیری خواهد کرد.
با این حال، هنوز شاهد اتو بخارهایی هستیم که نه تنها قابلیت خاموش شدن خودکار ندارند، بلکه فاقد هرگونه چراغ روشنایی به منظور آگاه کردن کاربران از شرایط روشن یا خاموش بودن خود هستند. در این شرایط فقط با احساس گرما می‌توانید نسبت به روشن یا خاموش بودن آنها اطمینان پیدا کنید.

وزن اتو

وزن اتو، خیلی برای خیلی‌ها المان مهم و تعیین کننده‌ای هست.اتوهای سنگین، دست را زود خسته می‌کنند و اگر قرار باشد لباس‌های زیادی را اتو کنید، کار با آنها می‌تواند سخت و خسته کننده باشد. رو جعبه اتو، وزن آن نوشته شده که برایتان مشخص می‌کنند می‌توانید اتویی با این وزن را استفاده کنید یا نه.

حرکت راحت اتو روی پارچه

از آنجایی که باید اتو را مرتب روی پارچه حرکت دهید، سر خوردن بدون زحمت اتو از دیگر نکات کلیدی محصول به حساب می‌آید.بدون فشار یا اینکه بخواهید از ترفندهای مختلف استفاده کنید، اتو باید بتواند روی پارچه لیز خورده و حرکت کند.

مجهز بودن به drip protection

مجهز بودن اتو بخار به قابلیت drip protection باعث می‌شود آب از طریق کفی روی پارچه نریزد و مانع از لکه‌دار شدن پارچه‌ها شود. این مسئله در دماهای پایین بیشتر دیده شده و قابلیت ذکر شده می‌تواند از بروز این مشکل جلوگیری کند.

شفاف بودن مخزن آب

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های اتو، شفاف بودن مخزن آب است. اگر مخزن آب اتو بخار مورد نظرتان شفاف باشد، می‌توانید میزان آب موجود در آن را مشاهده کنید، با این ویژگی مهم می‌توانید زمانی که سطح آب به کمترین میزان خود رسید، مقدار آب درون مخزن بریزید و بدین ترتیب، مانع از خشک شدن بروز مشکلات احتمالی شوید. فراموش نکنید که نکات خرید اتو بخار مخزن‌دار ساده است. برخی از محصولات مجاز به مخزن آب شفاف نیستند، اما درجه‌هایی برای نمایش میزان آب درون اتو دارند که می‌تواند از بروز مشکلات جلوگیری کند. اما در حالت کلی مخزن شفاف بهتر است. شما می‌توانید هنگام خرید اتو به شفاف بودن مخزن توجه کنید تا یک خرید ایده‌آل داشته باشید از مهم‌ترین نکات خرید اتو بخار مخزن‌دار، شفافیت آن است؛ این مورد باید به عنوان یکی از مهم‌ترین نکات هنگام خرید اتو مد نظر قرار داده شود.

کفی با کیفیت

معمولا حفاظت از کفی نچسب راحت‌تر از کفی استیل ضد زنگ است، اما باید مراقب باشید که باعث خراشیدگی آن نشود؛ خراشیده شدن کفی باعث خرابی اتو در گذر زمانه خواهد شد. فولاد ضد زنگ جلا داده شده می‌تواند عملکرد خوبی داشته باشد اما کماکان مستعد خراش بوده و لکه پذیر است.

قابلیت خود تمیز شونده

این قابلیت باعث می‌شود اتو بخار بتواند رسوب‌هایی که می‌توانند دریچه بخار و سوراخ‌های کفی را مسدود کنند، پاکسازی و حذف کند. با این قابلیت مهم می‌توان انتظاری داشت عملکرد و سلامت دستگاه طولانی تر شود. مسدود شدن دریچه بخار تاثیر منفی زیادی روی عملکرد اتو بخار دارد. همچنین رسوب شدن کفی اتو بخار مانع از عملکرد قابل قبول دستگاه خواهد شد در کنار مسدود شدن دریچه بخار، مشکلات زیادی را برای کاربران به وجود خواهد آورد. مجهز بودن اتو بخار به قابلیت خود تمیز شونده یک امتیاز بسیار عالی محسوب می‌شود.

محفظه سیم

 

سیم اتو یک مشکل جدی برای کاربران است.مجهز بودن اتو بخار به محفظه جمع آوری سیم از ویژگی های مهم است که می تواند مانع از خرابی سیم در گذر زمان شود.

مجهز بودن به چراغ ایمنی

در صورتی که اتو به چراغ ایمنی مجهز باشد می‌توانید از روشن بودن و در نتیجه داغ بودن دستگاه مطلع شوید این چراغ کوچک می‌تواند یک امتیاز قابل قبول برای کاربران به حساب آید معمولا بهترین مارک اتو بخار دارای چراغ ایمنی هستند.


Www.artmiskala.com

جمع بندی

در این مقاله سعی شد به نکات ویژگی‌های مهم اتو بخار اشاره کنیم تا بتونیم بهترین گزینه را انتخاب و خریداری کنید. شما می‌تونید نکات ذکر شده را مد نظر قرار داده و یک محصول با کیفیت را از بهترین مارک اتو بخار خریداری کنید.
سوالات متداول

•آیا شفاف بودن مخزن آب اتو بخار مهم است؟

این مورد فقط یک قابلیت است؛ در حقیقت شفافیت مخزن آب باعث می‌شود بتوانیم مدیریت آب را بهتر انجام دهید.

•بهترین مدل اتو بخار باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

یک اتو بخار خوب،باید مجهز به سیستم ضد چکه،قابلیت تنظیم دما،سیستم قطع خودکار،سیستم ضد رسوب و همینطور طول سیم بلند برخوردار باشد.

 

https://www.inestagram.com/artemis_kalaa?igsh=MWTHNHNnODdjNTQ4eA

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

متن سربرگ خود را وارد کنید

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.